Team Scores Event 1 Girls 3110 Meter Midget
Team Scores Total 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Malvern C I 34 3 8 10 13 18 25 43 56
2 Humberside C I 87 7 21 29 30 31 38 71
3 Richview C I 100 6 9 15 70 73
4 Sir Oliver Mowat C I 121 5 23 24 69 8
5 Etobicoke C I 169 27 39 49 54 78
6 Pleasant View Jr HS 171 28 45 47 51 58 74
7 Northern S S 198 40 46 53 59 87 89
8 Zion Heights Jr. H S 234 50 57 63 64 76
9 Windfields Jr. H S 241 41 55 61 84 86
10 Ursula Franklin Acade 244 36 60 68 80
11 Victoria Park C I 274 42 66 81 85
12 Sir Wilfrid Laurier C 310 72 77 79 82
Event 2 Boys 4800 Meter Midget
Team Scores Total 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Birchmount Park C I 36 4 9 10 13 14 19 21 50
2 Malvern C I 80 3 5 20 52 69
3 Sir Oliver Mowat C I 101 8 25 29 39 92 112
4 St. Andrew's Jr HS 113 6 11 37 59 76 93 107 110
5 Richview C I 151 1 2 66 82 90 104 105
6 Etobicoke C I 164 23 26 51 64 65 70
7 Martingrove C I 177 18 22 56 81 84 89 99 108
8 Pleasant View Jr HS 186 40 43 46 57 88
9 David and Mary Thoms 202 15 48 68 71 97
10 Oakwood C I 221 7 32 80 102
11 West Humber C.I. 237 24 38 74 101 106 109
12 R.H. King Academy 249 33 63 75 78 94
13 Windfields Jr. H S 274 35 73 79 87 100
14 W.L. MacKenzie C I 279 45 53 86 95
15 Riverdale C.I. 282 44 55 85 98 103
Event 3 Girls 3600 Meter Junior
Team Scores Total 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Leaside H S 52 10 12 14 16 21
2 Etobicoke C I 73 13 17 19 24 33 41 45 46
3 Malvern C I 107 18 27 28 34 35 39 80
4 Richview C I 126 4 29 37 56 58 59 71 72
5 Newtonbrook S S 136 22 23 31 60 86
6 Humberside C I 152 11 43 47 51 52 54 55 61
7 York Mills C I 174 26 42 44 62 68 78 110
8 Albert Campbell C I 192 3 50 57 82
9 Lawrence Park C I 194 1 36 76 81 107
10 Earl Haig S S 211 9 49 63 90
11 Lester B. Pearson C I 297 66 69 70 92 96 103 104 105
12 Martingrove C I 344 67 83 95 99
13 Woburn C I 369 79 88 94 108
Event 4 Boys 6100 Meter Junior
Team Scores Total 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Humberside C I 62 2 9 25 26 39 49
2 R.H. King Academy 114 12 16 18 68
3 Malvern C I 115 6 24 30 55
4 Etobicoke C I 154 1 32 57 64 74 76 93 94
5 York Mills C I 161 21 38 44 58 73 77 78 83
6 W.L. MacKenzie C I 171 13 41 46 71
7 Earl Haig S S 189 31 43 50 65 84 90 91 97
8 Sir Wilfrid Laurier C 193 3 23 67 100
9 Lester B. Pearson C I 201 35 48 56 62 95
10 Victoria Park C I 241 54 60 61 66 69 79 85
11 Lawrence Park C I 266 42 47 81 96
12 Vaughan Road Academy 302 7 92 101 102 105 114
13 West Humber C.I. 374 70 86 107 111 113
14 Weston C I 379 80 87 104 108 109
Event 5 Girls 4800 Meter Senior
Team Scores Total 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Leaside H S 29 2 7 9 11 15 19 34 50
2 Humberside C I 70 3 4 31 32 84 88 89 102
3 Malvern C I 76 6 8 22 40 53 65 106
4 Northern S S 111 1 12 41 57 100 107
5 R.H. King Academy 138 20 26 44 48 54 60 68 74
6 Martingrove C I 157 5 14 59 79
7 York Mills C I 178 24 42 49 63 73 76 85 91
8 Agincourt C I 223 27 43 75 78 86 87 110 121
9 Richview C I 228 30 33 71 94 111 117 124 130
10 Vaughan Road Academy 252 46 64 70 72
11 Newtonbrook S S 257 51 58 66 82 123 125
12 Northview Heights S S 268 29 69 77 93 127 128 129
13 Etobicoke S. of the A 344 67 83 95 99 101 119 122 126
14 Etobicoke C I 386 38 112 116 120
Event 6 Boys 7100 Meter Senior
Team Scores Total 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Northern S S 57 5 11 19 22 48 73 78 89
2 Birchmount Park C I 72 1 6 8 57
3 East York C I 92 9 10 36 37 64 72 91
4 Humberside C I 105 7 20 35 43 59 61 66 79
5 Sir Oliver Mowat C I 147 15 23 27 82
6 Northview Heights S S 167 16 45 46 60 100 103 111 112
7 Lawrence Park C I 170 13 28 31 98
8 Richview C I 197 39 50 52 56 63 68 93 110
9 York Mills C I 211 18 30 54 109 113
10 Etobicoke C I 215 24 42 69 80 107
11 Agincourt C I 221 34 55 62 70 81 90 118
12 Albert Campbell C I 225 44 49 65 67 101 106 115 117
13 Newtonbrook S S 235 25 47 75 88 92 114 124
14 Martingrove C I 292 51 71 84 86 102 108 123